Seagull

Tamamlanan projem Seagull Teması

Uzun süredir üzerinde çalıştığım Seagull Ajans Temasının yapım aşamaları.

Tamamlanan projem Seagull Teması

Merhabalar,

Uzun süre önce Web Tasarım & Kodlama Eğitimi almıştım. O zamanımda kendimce tasarımını geliştirip kodlamak için vaktimi ayıramadığım Seagull Ajans Temamı 8-9 Ay sonucunda bir kaç gün içerisinde bitirdim.

Bir çok kez tekrar tekrar başlayıp durdum, ama ne yazık ki bitirmek mümkün olmadı. Bu blog yazımı tecrübelerimi ve yaşadıklarımı ek olarak not tutmak için kullanıyorum. Profosyonel şekilde yazılmamış olabilir bu yüzden öncelikle kusura bakmayın. 🙂

3-4 kere başlayıp yarıda bırakmıştım bu yarıda bırakmalar her zaman bana bir deneyip bırakıp, zamanımı boşa harcamamış olmuştum. Bu da bir zaman sonra tekrar başladığımda büyük bir yardımı dokundu.

Tasarımsal açıdan pek fazla göze hitap etmiyor olabilir. Renkler uyumsuz vb. olumsuzluklar olsa da ilk göz ağrım olduğu için kodlamasını bitirip ilk tasarladığım halde kalmasını istedim. Eğer sizlerde incelemek isterseniz Buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Seagull (Türkçe olarak “Martı” demek.) ismi ve benim için önemli olduğu için ilk web sitesi tasarım projeme ismini koymak istedim. Richard Bach tarafından yazılan “Martı Jonathan Livigston” kitabının bende bıraktığı etkiler ve düşünceler hayatımın cidden dönüm noktalarıdır. Ayrıca kitabı okumanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Kitabı satın almak için: Tıklayın
Kitabın ufak bir incelemesi için: Tıklayın

İçimizde yaşayan gerçek Martı Jonathan’lara…

Blog yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim. Bir sonraki blog yazımda görüşmek üzere 🙂 Ayrıca destek olmak isterseniz sosyal medya hesaplarımdan takip edebilirsiniz. Proje görüşmeleri için iletişim bölümünden 7/24 benimle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler

Seagull Ajans Teması, Seagull Theme, Martı Jonathan Liviginsyon

© Copyright 2020, Basri Çetinkaya tarafından yapılmıştır.